مقالات

dsf

چهار شنبه 2 مرداد 1398

dsf

dsf

باب کت

شنبه 23 شهریور 1398

یکی از شناخته‌شده‌ترین انواع بابکت‌ها مدل بکهو (Backhoe) است. این ماشین‌ها لودرهای کوچکی هستند که در پشت خود بیل مکانیکی دارند تا به وسیله‌ی آن بتوانیم کارهای سبکی را انجام دهیم.

باب کت

کاترپیلار

شنبه 23 شهریور 1398

شرکت کاترپبلار(به انگلیسی:کاترپیلار):(که معمولاcatنامیده می شود) تولیدکننده صنایع سنگین آمریکایی واقع در پیوریا، ایلینوی است. شرکت کاترپیلار بزرگ‌ترین تولیدکننده ماشین‌آلات سنگین عمرانی، ماشین‌آلات استخراج معدن، موتورهای دیزلی، موتورهای گازسوز، موتورهای درون‌سوز، لوکوموتیوهای دیزلی-الکتریکی و توربین‌های گازی می‌باشد. سهام این شرکت در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود، همچنین به‌عنوان جزئی از شاخص‌های میانگین صنعتی داو جونز و اس اند پی ۵۰۰ به‌شمار می‌آید.

کاترپیلار

هپکو

شنبه 23 شهریور 1398

شرکت تولید تجهیزات سنگین-هپکو :ابرشرکت ایرانی در حوزهٔ صنایع سنگین است. این شرکت اولین و بزرگترین کارخانهٔ تولید تجهیزات سنگین در ایران و خاورمیانه می‌باشد. به‌علاوه این شرکت تولیدکنندهٔ انواع ماشین‌آلات کشاورزی و معدنی نیز می‌باشد.[۱] همچنین هپکو توانسته سهم مناسبی در تولید انواع واگن‌ها، انواع کامیون‌ها، انواع جرثقیل‌ها، تجهیزات صنایع فولاد و صنایع مس، تجهیزات معادن، تجهیزات نیروگاه‌ها، تجهیزات سدها و تجهیزات صنایع نفت و گاز به‌دست آورد

هپکو

هیتاچی

شنبه 23 شهریور 1398

هیتاچی در سال ۱۹۱۰ در ژاپن تاسیس شد و در حال حاضر به یکی از بزرگترین کمپانی ها در این کشور با ۳۸۹۷۵۲ نفر پرسنل تبدیل شده است.

شکی نیست که هیتاچی با رشد فزاینده خود به یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی دنیا تبدیل شده است. هیتاچی این افتخار را دارد که تامین کننده سیستم های تهویه مطبوع با کیفیت ، موثر و قابل اطمینان در سرتاسر دنیا باشد.

هیتاچی یک مرکز تست عملکرد چیلر به همراه سیستم های اندازه گیری مبتنی بر کامپیوتر راه اندازی نموده است. هیتاچی که در زبان ژاپنی به معنای طلوع آفتاب است، به صورت مداوم در حال تحقیق در زمینه بهره گیری از تکنولوژی های جدید و همچنین نوآوری در محصولات خود می باشد. بیش از ۶% فروش جهانی این شرکت صرف برنامه تحقیق و توسعه می گردد. این حجم سرمایه گزاری بالا موجب شده که هیتاچی در دنیا به اولین ها نائل شود.

شروع فعالیت شرکت پیشرو تهویه نیا به عنوان نماینده انحصاری هیتاچی در ایران از سال ۲۰۰۴ می باشد.

هیتاچی

هیوندای

شنبه 23 شهریور 1398

بخش ماشین آلات راهسازی هیوندای ، تولید خود را در سال 1985 آغاز نمود و اکنون این بخش ، ماشین آلات راهسازی شامل بیل مکانیکی هیدرولیکی ،لودر چرخ دار، بکهولودر ، مینی لودر و نیز وسایل نقلیه صنعتی را تولید می نماید.

هیوندای

کوماتسو

شنبه 23 شهریور 1398

کوماتسو آخرین نسخه از لودر چرخی WA480 خود را با به روز رسانی ارائه کرده است و این شرکت می گوید راحتی اپراتور را همراه با افزایش بهره وری و کاهش مصرف سوخت ماشین بهبود بخشیده است.
WA480-8
با موتور جدید Komatsu SAA6D125E-7 طراحی شده است. موتور 11 لیتری 299 اسب بخار با مصرف 20 درصد سوخت کمتر. این موتور با استفاده از یک فیلتر ذرات دیزلی (DPF) که با مقررات انتشار تطبیق دارد بدون هیچ اقدام عملیاتی از جانب اپراتور و بدون دخالت در بهره برداری دستگاه 95 درصد احیاسازی را مدیریت می کند.

کوماتسو

asaSSADSAD

چهار شنبه 18 اردیبهشت 1398

sdf

asaSSADSAD